Niebawem PREMIERA "IGRASZKI z DIABŁEM"!

Już na początku kwietnia Grupa teatralna KABAT Miejskiego Domu Kultury zaprasza na premierę spektaklu Jana Dyrdy pt."Igraszki z Diabłem".

Spektakl przygotowywany jest od października 2015. W rolach głównych wystąpią:

Maciej Kienig, Paulina Rogalska, Dawid Sadowski, Radosław Serafin, Arkadiusz Maćkowski, Marlena Kaszlewicz, Mateusz Mrugacz, Rafał Zalewski, Jakub Wierzbicki, Szymon Łazarz, Patrytcja Fąk, Anna Drewelus, Weronika Rogalska oraz Aureliia Maron, Roksana, Remigiusz Skowroński, Jakub Kołakowski, Julia Młynarz.

Reżyserem spektaklu jest Edyta Przybysławska. Scenografię wykonują obecnie Tomasz Jakubowski oraz Roman Szymborski.

Aranżacja muzyczna opracowywana jest przez Dawida Sadowskiego i reżyserkę spektaklu.

Grupa KABAT zaprasza wszystkich serdecznie do obejrzenia galerii z prób do spektaklu:)))