Podziękowanie za wsparcie 22 Finału WOŚP w Przasnyszu

Odsłony: 2188

 

 

22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już za sobą, choć dźwięki „Orkiestry” dalej brzmią w naszych uszach i sercach. Sztab, mieszczący się w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu, w tym roku wysłał swoich Wolontariuszy na cały powiat przasnyski. W zbiórce brało udział 12 Wolontariuszy z przasnyskich szkół, 7 osób z Publicznego Gimnazjum w Chorzelach oraz 1 osoba z Grupy „SARS Przasnysz”. Zebraliśmy łącznie 20.069,31 zł, 36,70 euro i kilkanaście nominałów innej waluty, w tym 13.075,46 ze zbiórki, a 6.050,13 z licytacji. Drużyna Brydża Sportowego MKS Przasnysz w tym roku również zasiliła konto Orkiestry kwotą 542,43 zł, a „szatnia” MDK kwotą 259,00 zł i 30 euro.

Podsumowując tegoroczny finał WOŚP w imieniu Jurka Owsiaka, a przede wszystkim własnym, pragnę serdecznie podziękować Mieszkańcom powiatu przasnyskiego za hojność i szczodrość podczas wrzucania pieniążków i licytacji oraz dla wszystkich darczyńców, którzy przekazali dużą ilość gadżetów na licytację do przasnyskiego sztabu WOŚP . Szczere wyrazy podziękowania kieruję do Wolontariuszy jak również do ich opiekunów-koordynatorów, którzy pomimo deszczowej pogody dzielnie prowadzili zbiórkę pieniędzy. Szczególne podziękowania Pani Ewie Orzoł z Chorzel za wieloletnią pomoc i zaangażowanie.

Serdeczne podziękowania dla Burmistrza Przasnysza Waldemara Trochimiuka, Starosty Przasnyskiego Zenona Szczepankowskiego, Sekretarza Miasta Przasnysza Jarosława Szmulskiego.

Komendantowi Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu Zbigniewowi Listwoń i Pracownikom Policji w Przasnyszu szczególne podziękowanie za pomoc w organizacji i czuwanie nad bezpiecznym przebiegu akcji.

Bardzo dziękuję za pomoc Firmie „Grom” zaangażowanej w zapewnienie bezpieczeństwa Wolontariuszom i uczestnikom koncertów, Prezesowi i członkom AUTO MOTO KLUB RZEMIEŚLNIK za pomoc „transportową” Wolontariuszy, Grupie „SARS Przasnysz”, Dyrektorowi i Pracownikom Banku PEKAO w Przasnyszu oraz Młodzieżowej Radzie Miasta Przasnysz.

Wielkie dzięki dla Dyrektorów Szkoły Podstawowej Nr 1, Nr 2, Gimnazjum Publicznego, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, Gimnazjum w Chorzelach,

OSIR w Przasnyszu, Klubom Tenisa Ziemnego, Drużynie Brydża Sportowego MKS Przasnysz, Stacjom paliw: Delfin, Glomax, Wasbruk w Przasnyszu

Dziękuję wszystkim ,którzy zapewnili poczęstunek dla Wolontariuszy i sztabu, a więc Państwu Jolancie i Pawłowi Kaczorkom z Cukierni Kaczorek, Dorocie Krynickiej- Zajazd Staropolski, Klemensowi Majkowskiemu- Piekarnia Klementynka

Szczególne podziękowania dla prowadzącego licytację Pana Lecha Smolińskiego, za pełne emocji i profesjonalne przeprowadzenie licytacji.

Dziękuję solistom: Weronice Rekosz, Ilonie Kossakowskiej, Sebastianowi Przybysławskiemu, Natalii Jaworskiej, Natalii Walędziak, Oldze Przybysz, oraz zespołom: Trzy Tony Krupniku i Jutro Wieczorem za występy artystyczne.

Dziękuję pracownikom ze sztabu WOŚP oraz pracownikom MDK obsługującym 22 Finał WOŚP w Przasnyszu oraz wszystkim tym, którzy nam pomagali, wspierali, a nie znaleźli się na liście.

22 Finał WOŚP - Nasi Wolontariusze:

- Aleksandra Baranek -  Szkoła Podstawowa Nr 2

- Paweł Burdach  - Szkoła Podstawowa Nr 1

- Patryk Cesarski -  Publiczne Gimnazjum w Przasnyszu

- Milena Chmielewska -  Publiczne Gimnazjum w Przasnyszu

- Ewa Dąbrowska - Szkoła Podstawowa Nr 2

- Weronika Klinger -  Szkoła Podstawowa Nr 2

- Szymon Kordowski - SARS Przasnysz

- Beata Kowalska -  Publiczne Gimnazjum w Chorzelach

- Szymon Łazarz - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu

- Dominika Moszczyńska -  Publiczne Gimnazjum w Chorzelach

- Adam Olewniczak - Publiczne Gimnazjum w Przasnyszu

- Natalia Pawłowska -  Publiczne Gimnazjum w Chorzelach

- Bartosz Popsuj - Publiczne Gimnazjum w Chorzelach

- Zuzanna Pragacz -  Publiczne Gimnazjum w Chorzelach

- Zuzanna Przewodowska -  Publiczne Gimnazjum w Chorzelach

- Katarzyna Pszczółkowska -  Szkoła Podstawowa Nr 2

- Paulina Pytka -  - Szkoła Podstawowa Nr 1

- Ewa Swacińska - Szkoła Podstawowa Nr 1

- Joanna Szczepankowska -  Publiczne Gimnazjum w Chorzelach

- Sebastian Wydrzyński - Szkoła Podstawowa Nr 1

 

Krzysztof Gadomski

Szef sztabu