Zaśpiewaj podczas wielkiego koncertu!

Zapraszamy do udziału w Międzypokoleniowym Chórze Festiwalowym, który wystąpi wspólnie z Zespołem Trebunie-Tutki podczas Festiwalu Fabryka Światła. Przasnysz 2015.

W każdą niedzielę czerwca w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu odbywają się zapisy do grupy, która zaśpiewa na koncercie „Nuty wielkiego pasterza”, poświęconym św. Janowi Pawłowi II. Jej uczestnicy wystąpią 12 września br. w przasnyskiej farze wspomagając Zespół Trebunie-Tutki i  Warszawski Chór Międzyuczelniany.

Do tej chwili do chóru festiwalowego zgłosiło się ponad 60 osób w wieku od lat 6 do 70, nie tylko z Przasnysza. Są wśród nich m.in. sprzedawca, leśnik, doradca rolny, farmaceuta, urzędnik, laborant, uczniowie, studenci, dorośli i emeryci.

Zapraszamy osoby w każdym wieku dysponujące głosem i słuchem muzycznym oraz chęcią uczestniczenia w wielkim wydarzeniu artystycznym w mieście. Przesłuchania i próby prowadzi p. Rafał Witkowski, 21 i 28 czerwca o godz. 14.00 w MDK.

Zaśpiewajmy razem w Przasnyszu św. Janowi Pawłowi II !!!

Organizatorami Festiwalu Fabryka Światła. Przasnysz 2015 i inicjatorami Międzypokoleniowego Chóru Festiwalowego są Mazowiecki Instytut Kultury oraz Urząd Miasta Przasnysz.