"Mały Książę"- spektakl grupy teatralnej Imagine

Spis treści

W czwartek 21.05.2009r. o godz. 10.00 oraz 12.30, grupa teatralna Imagine, wystawiła spektakl na podstawie książki Antoine de Saint Exuper'ego pt. "Mały Książę".

Spektakl zorganizowany został dla szkół podstawowych. Cisza podczas trwania premiery wskazywała na zainteresowanie młodych widzów, którzy w skupieniu wsłuchiwali się w słowa Małego Księcia. Był to premierowy występ grupy Imagine, więc nie obyło się bez tremy. Jednak blask reflektorów i scenografia miały kojący wpływ na początkujących aktorów.

W przedsięwzięciu wzięła także udział grupa taneczna prowadzona przez p. Renatę Lesiak, działająca w MDK, która uświetniła spektakl, wprowadzając element nowoczesności. Ogromne podziękowania należą się także p. Tomaszowi Jakubowskiemu za wykonanie oryginalnej scenografii i większości rekwizytów.

Grupa Imagine włożyła w spektakl wiele wysiłku i serca. mamy nadzieję, że widzowie się nie znudzili, gdyż "Mały Książę" jest niezwykle trudnym utworem, traktującym o życiu i hierarchii wartości.

Dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć spektakl, zapowiadamy kolejny występ, o którym jeszcze poinformujemy Państwa na łamach naszej strony, a także poprzez plakaty informacyjne.

Imagine

więcej zdjęć- galeria- następna strona