Działo się to w kraju baśni...

29.01.2009 odbył się premierowy występ grupy Mali Czarodzieje,  przy wsparciu grupy Imagine. Spektakl nosił tytuł "Śpiąca królewna" i był wiernym przekładem bajki.

Dzieciaki bardzo przeżywały swój występ, aczkolwiek żadna trema nie przeszkodziła im w trakcie spektaklu i brawurowo odegrali swoje role.

Widownia zgromadzona na sali była pod wrażaniem młodych talentów. Grupa Mali czarodzieje spotyka się od października, a biorąc pod uwagę wiek dzieci jest to dośc krótki okres przygotowań do spektaklu. Nie mniej jednak rezultat był zaskakujuący. Szczególne podziękowania należą się także młodzieży z kółka scenograficznego, ponieważ cała oprawa spektaklu powstała w trakcie ferii i posłużyła dla trzech spektakli. Występ grupy Mali Czarodzieje był bowiem jednym z trzech punktów programu MDK pt. "Dzień z bajką". W tym dniu wystapił także Teatr Tańca Zlep ze spektaklem pt. "Przenikanie", a także uczestnicy feryjnych warsztatów teatralnych z inscenizacją pt. "Bajkowy bałagan".

Na koniec zaś wyświetlona została bajka pt. "Pajęczyna Charlotty", na którą udali się także mali aktorzy. Mamy ogromną nadzieję, że prgram przygotowany dla dzieci i z myślą o nich podobał się także rodzicom, którzy tłumnie przyszli oglądać swoje pociechy. Z drugiej zaś strony końcowe brawa mówiły same za siebie.