TRZY ELFY-spektakl

Serdecznie zapraszamy na spektakl !!!

MIKOŁAJKI 2020
Miejski Dom Kultury w ramach projektu „Godzinki dla Rodzinki” zaprasza serdecznie 6 grudnia od godz. 14.00 na wyjątkowy mikołajkowy spektakl „Elfy Trzy” czyli.... Elf Edek, Elf Ela i Elf Ewa!
"Elfy Trzy" to wyjątkowy autorski spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także dzięki znakomicie przygotowanej oprawie kostiumowo-scenograficznej. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami rozśmieszą dzieci do łez!! Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera piękny edukacyjny morał.
Jak każde przedstawienie Teatru Kultureska jest to też doskonała rozrywka rodzinna - świetnie bawić będą się także dorośli.
6 grudnia 2020, od godz.14.00 i przez cały dzień będzie dostępny spektakl
Pod linkiem : https://www.youtube.com/watch?v=ZrZDuqt4x3s&feature=youtu.be
Projekt „Godzinki dla rodzinki” sfinansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu”.