Bezpieczeństwo w sieci - szkolenie

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na szkolenie !!!

Sieć na kulturę” to projekt Fundacji Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, w którym bierze udział Miejski Dom Kultury im. Stanisława Ostoi-Kotkowskiego w Przasnyszu.

To również możliwość wzięcia udziału przez dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat z Przasnysza oraz okolic.

Temat projekty „Bezpieczne zachowanie w sieci” to ciekawe zajęcia pozalekcyjne online.

Kto może wziąć udział w szkoleniu?

Dzieci i młodzież od 10  - 18 lat (do ukończenia 18 roku życia)

Czego dowie się Twoje dziecko?

Dowie się na jakie niebezpieczeństwa w sieci powinno zwrócić uwagę oraz gdzie szukać aktualnych informacji związanych z bezpieczeństwem w sieci. Pozna narzędzia do bezpiecznego przechowywania plików i danych, jak również sposoby zabezpieczenia ich, gdy zaatakuje cyberwirus, a także dobre praktyki w bezpiecznym korzystaniu z narzędzi online.

Wszystko odbędzie się podczas 31 godzin szkoleniowych po 45 minut

Szkolenia ONLINE na aplikacji TEAMS

Zgłoszenia przyjmujemy do 05.03.2021 r. Prosimy o przesłanie skanów lub zdjęć wypełnionych deklaracji oraz oświadczeń dostępnych poniżej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oryginały należy dostarczyć do MDK.

Start 22.03.2021 o godz. 16:30 – godzinne spotkanie organizacyjne

Szkolenie rozpocznie się we wtorek 23.03.2021 r.  (15 zajęć po 2 godziny lekcyjne)

Szkolenia: w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30 – 18:00. Zajęcia poprowadzi Tomasz Szymborski

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

UWAGA Limit miejsc – 10 osób !!!

Serdecznie zapraszamy !!!