Konwersja Cyfrowa Domów Kultury cz.1

Konwersja Cyfrowa Miejskiego Domu Kultury ruszyła pełną parą...

Realizujemy projekt pn. „Dostosowanie cyfrowe instytucji i pracowników MDK w Przasnyszu”.
🔝▶️ Wykonaliśmy kolejny krok w stronę dostępności.
Prezentujemy Państwu „Przenośny system pętli indukcyjnej” zakupiony dzięki projektowi. Sprzęt niezbędny i uznany za najbardziej przyjazny i dający najwięcej korzyści system wspomagający słyszenie.
Pętla indukcyjna to system wspomagania słuchu, który znacząco poprawia zrozumiałość mowy osobie słabosłyszącej korzystającej z aparatu słuchowego lub implantu ślimakowego. Osoby słabosłyszące, mimo, że korzystają z aparatów słuchowych często powtarzają "słyszę, ale nie rozumiem" - jest to szczególnie zauważalne w dużych pomieszczeniach, w pogłosie, czy choćby lekkim hałasie. Dzięki pętli indukcyjnej wzrasta komfort słyszenia oraz jakość odbieranego przez aparat słuchowy dźwięku.
Czemu mobilna?, bo będziemy z niej korzystać w różnych miejscach i podczas różnych wydarzeń, w plenerze jaki w salach.
Ale to nie wszystko czym możemy się pochwalić.
Kolejne informacje wkrótce 🙂

PETLA_4.jpg