Konwersja Cyfrowa Domów Kultury cz.5

A my szkolimy się dalej !!!

A my szkolimy się dalej!!!
W dniach 27-28.06.2022r. pracownicy Miejskiego Domu Kultury poznawali tajniki streamingu, obsługi nagrywania audio/video, obsługi kamer, miksera ATEM Mini Pro ISO i dedykowanego do niego oprogramowania oraz wiele innych ciekawych rzeczy!
Przed nami jeszcze kilka działań i kolejne szkolenia w ramach projektu „Dostosowanie cyfrowe instytucji i pracowników MDK w Przasnyszu ” w ramach Konwersji Cyfrowej Domów Kultury.
Więcej informacji wkrótce !!!

szk222222.jpg