Wszyscy na jednego 28.06.2024 r.

Serdecznie zapraszamy !!!

Rozpoczynamy realizację projektu pt. „ Teatr i kino z rodziną” realizowanego przez Miejski Dom Kultury a sfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.

Zapraszamy już 28.06.24r. o godz. 17.00 do Parku Miejskiego, na pierwszy plenerowy spektakl pt. „Wszyscy na jednego” w wykonaniu Teatr Bajaderka.

Kilka słów od teatru odnośnie spektaklu: „Zapraszamy wszystkich małych podróżników
na muzyczną opowieść o poznawaniu siebie, akceptacji i o wierze we własną odwagę oraz pomysłowość.
Poznamy księżniczkę Arabeskę, która dla swojej bajki wymyśli własne zakończenie, a w wędrówce będzie ją prowadzić serce i intuicja.
Zobaczymy także, jak w tej historii poradzi sobie Kowal,który pragnie zostać dzielnym Rycerzem.
Dowiemy się, czy sama zbroja czyni nas walecznym,czy potrzeba czegoś więcej?
Z pomocą dzieci rozwiążemy wiele zagadek!
Przed nami wspólna wędrówka po odwagę i waleczne serce!
A resztę... zobaczycie sami!

Postacie: Księżniczka Arabeska, Rycerz,
Leśna Wiedźma, Lwie Serce.

Wstęp wolny.
Zabierzcie ze sobą kocyki❗️