Opowieści spod grzybka 23.08.2024

Serdecznie zapraszamy !!!

Zapraszamy na kolejny plenerowy spektakl 🎭
w ramach projektu „Teatr i kino z rodziną" finansowanego przez Powiat Przasnyski Starostwo Powiatowe w Przasnyszu.
23 sierpnia o godz. 17.00 w Parku Miejskim w Przasnyszu wystąpi Teatr TeDeDe w spektaklu pt."Opowieści spod grzybka”.
Kilka słów o samym spektaklu:
Gdzieś w głębi lasu, pośród leśnego runa mieszkają dziwne stworki. Las jest ich przyjacielem, a one jego opiekunami. Pod małymi grzybkami toczą się wielkie sprawy.
Co znaleźli przyjaciele spod grzybka, dlaczego kukułka zwariowała i czy pod grzybkiem znajdzie się miejsce dla nowych lokatorów? Tego wszystkiego dowiecie się oglądając spektakl Teatru TeDeDe pt.:„Opowieści spod Grzybka".
Zapraszamy!
Wstęp wolny!
W parku będzie można zakupić smakołyki i napoje, które zaserwuje Kulturalne Bistro & Cafe
🥤🧃🧋🍿