"Niechby się wreszcie coś zmieniło..." 18.10.2024 r.

Serdecznie zapraszamy !!!

18.10.2024 r. o godz. 18:00 - sala widowiskowa MDK Przasnysz

Bilety: Sprawdź terminy wybranego wydarzenia - Miejski Dom Kultury w Przasnyszu (bilety24.pl)

lub w kasie kina.

Spektakl „Niechby się coś zmieniło”, oparty o utwór Jerzego Pilcha Narty Ojca świętego realizowany przez Teatr Trzech Pokoleń z okazji 15-lecia działalności.

Teatr Trzech Pokoleń - Jest to niezależna przasnyska grupa społeczników o charakterze twórczo-animacyjnym, która powstała w listopadzie 2008 r. z inicjatywy Bożenny Beaty Parzuchowskiej - przasnyskiej poetki i instruktorki upowszechniania kultury.
Pierwsza spektakl został przygotowany i odbył się w styczniu 2009 r. na deskach Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu. Wzięło w niej udział ponad 20 aktorów spośród różnych środowisk, reprezentujących różne grupy wiekowe i różne profesje. Ewenementem był wtedy udział przedstawicieli jednostek samorządowych. W ciągu kolejnych lat Teatr Trzech Pokoleń wystawił na deskach MDK w Przasnyszu kilkanaście premier – panoramicznych kostiumowych widowisk, przygotowywanych w oparciu o adaptacje sceniczne i autorskie scenariusze założycielki i reżyserki Teatru Trzech Pokoleń. W zajęciach zespołu uczestniczyło przez te lata niemal 200 osób w różnym wieku – od przedszkolaków po sędziwych seniorów. Spektakle Teatru Trzech Pokoleń są od lat ważnym wydarzeniem kulturalnym w naszym mieście.